Небезпечні зв’язки гурту THE HARDKISS і Дмитра Монатіка в новому дуетному кліпі «Кобра»!

Авторство тексту пісні традиційно вокалістці THE HARDKISS, а ефектний кліп до цієї композиції зрежисерував її чоловік – Валерій Бебко, він же Вал. Зведення та мастеринг треку: Віталій Телезин (211 Recording Studio).

У кліпі можна побачити як фронтвумен THE HARDKISS Юлія Саніна у яскравому вбранні з’ясовує відносини з MONATIK-ом під покровом повного місяця, а на фоні всього цього епічно руйнується величезна статуя тієї самої кобри.

«До нас завітала Кобра! Діма Монатік, я безмежно рада, що нам вдалося заспівати разом, поважаю твій талант, люблю твою щирість і закоханість у те, що ти робиш. Дякую супер команді, яка разом з нами створювала це відео! Вже люблю його. Таке яскраве, таке crazy», – коментує вокалістка THE HARDKISS.

Цікаво, що «Кобра», цілком можливо, не останній результат колаборації цих двох артистів. Юлія Саніна була помічена на зйомках ще одного, поки що «секретного» проекту Діми Монатіка. Знімальний процес тривав дві доби, в одній з яких була присутня Юля. У роботі брало участь багато моделей і танцюристів. Лозунг майбутнього проекту: «ритм» та «живи як танцюєш». Хореографом виступив Денис Стульников, а режисером стала Таню Муіньо.

Трек «Кобра» увійде до наступного, четвертого за ліком альбому THE HARDKISS, робота над яким триває. «Ми хочемо довести, що можемо перевершити самих себе з цим четвертим альбомом», – анонсує Юлія Саніна.