face-fmRating: 0

Молоді, талановиті співаки та композитори - Вашу творчість МОРОЗЯТЬ і не чують? А ми не просто слухаємо, а й просуваємо Ваші пісні!

29-08-2012 | 17:37
views: 1/2006
Молоді, талановиті співаки та композитори - Вашу творчість МОРОЗЯТЬ і не чують? А ми не просто слухаємо, а й просуваємо Ваші пісні!

Шановні друзі, дорогі виконавці популярних і ще не зовсім відомих пісень та композицій, приєднуйтеся до створення «Колекції української пісенної творчості»!

Наша радіостанція "Face-FM" спільно з відомим Продюсерським Центром «Prime Time»  nf українськими ТРК (телерадіокомпаніями, іншими засобами масової інформації (ЗМІ), разом з українськими співаками (відомими Народними, Заслуженими та молодими, ще не відомими виконавцями) розпочали акцію під назвою «Музика нашої свідомості».

В рамках цієї акції створено «Колекцію пісенної творчості».

Згадуючи слова нашого Великого земляка Олександра Довженка: «Пісня — це геніальна поетична біографія народу» - ми хочемо, щоб кожен голос був почутий слухачами не тільки в Україні, а звучав гучно, красиво, сильно, по-солов’їному... і за її межами.

«КОЛЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ» це:

  • Найбільший архів музичних треків високої (ефірної якості), відеокліпів та сценічних виступів українських виконавців (відцифрований з оригінальних ТВносіїв, переданих самими виконавцями), а не скачаних з просторів інету.
  • Зібрання колекції – це улюблені, що давно стали популярними, пісні видатних, заслужених, народних співаків та молодих, починаючих виконавців, а також невідомі імена та їх найновіші пісні, які з’являються на небосхилі українського пісенного Олімпу.
  • Колекція наповнена піснями на будь-який смак та музичні уподобання. Тут зібрані твори всіх жанрів та напрямків, від популярних ліричних пісень до класики.
  • Ми тісно співпрацюємо з багатьма українськими виконавцями, та майже 300 ТРК України, які хочуть бути завжди в курсі всіх МУЗИЧНИХ новинок. Очь чому наш розділ «Новинки» постійно поповнюється новими музичними треками, відеокліпами та відео з концертів виконавців.

Всі права на розповсюдження з МЕТОЮ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ СЕРЕД СЛУЧАЧІВ у ЗМІ (засоби масової інформації) на музичні матеріали кліпи (аудіо,-відеоматеріали) підтверджені угодами з правовласниками!

Шановні виконавці, давайте спільно допоможемо наповнити музичні программи, ефір ТРК та радиостанцій Вашею якісною та цікавою музикою!

На нашому порталі зібрана цікава інформація про співаків, передана нам безпосередньо Вами, виконавцями (зокрема, творча біографія та фотографії) що, безперечно, стане у нагоді при формуванні музичних матеріалів телерадіокомпаній та радіостанцій.

Як це працює:

1. Після ознайомлення та бажання співпрацювати з нами, ми безкоштовно створюємо на порталі наших партнерів в розділі "Колекція української музики", ВАШУ сторінку та розміщуємо на ній будь-який ВАШ кліп в ефірній якості.
ТРК можуть скачати Ваші пісні та композиції для трансляції в своєму ефірі з метою популяризації Вашої пісенної творчості - без права будь-якого комерційного використання (розповсюдження та тиражування з метою продажу касет, дисків, файлів….)

2. На порталі наших партнерів вже зареєстровано більше 270 ТРК (телерадіокомпаній) і щоденно ведеться інтенсивна реєстрація інших ЗМІ. Кожна ТРК та FM має свій індивідуальний пароль на порталі з правом скачувати треки, відеокліпи та сценічні виступи - вони самостійно скачують потрібну інформацію та відео.

3. Залишайте якомога більше інформації про Вас та Вашу творчість - це допоможе популяризувати Вас серед глядачів та слухачів в ефірі ТРК та на радіостанціях, інших ЗМІ.

Скачати файл з Угодою Ви можете ТУТ, або ми пришлемо його Вам на вашу електронну адресу

5. Ви також будете мати можливість залишити на своїй сторінці інші відео (інтерв'ю, вітання з нагоди свята, спогади, презентацію пісні...) та аудіометеріали для використання ТРК під їх замовлення, що суттєво скоротить Ваш шлях до ефірних каналів та радіо. Вони можуть, у свою черву, замовити потрібну інформацію про ВАС. Ми будемо намагатися виконати їх замовлення, домовившись з Вами, виконавцями, про передачу самого інтерв'ю на відео.

6. Також ми зможем (будемо намагатись) на замовлення ТРК та Радіостанцій організувати ексклюзивне інтерв’ю з Вами саме для окремого телерадіоканалу.

7. На нашому сайті Ви можете залишити думку про свою творчість, репертуар, гастрольну діяльність… та про особисте життя.

«КОЛЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ» - це не означає тільки українською мовою та тільки українських виконавців. Мова, національність, місце знаходження виконавця - не мають значення!

Детальну інформацію Ви зможете прочитати на порталі продюсерського центру "PRIME TIME" : www.primetime.com.ua (в розділі "Колекція української музики")
Написати на Емайл - Anatol@primetime.com.ua, yaroslava@primetime.com.ua
Та зателефонувати : 044 2449770, 044 2449180
Звоніть! Пишіть! Заходьте!

У свою чергу, Дякуємо Вам за співпрацю та бажаємо творчих успіхів!
Приєднуйтесь до «Колекції української музики»!
З повагою, співпродюсер програми "Караоке на майдані", один із авторів програми "ШАНС", продюсер програми "TOP LIVE" та інших музичних проектів
Анатоль Тишкевич

P.S. На нашому радіо "Face-FM" в рамках «Музика нашої свідомості». ми створимо "Хіт-парад - "Гаряча 7-ка" тільки з  Ваших пісень та композицій, який буде звучати цілодобово кожні 6 годин! 

Comments
Leave a comment
Чтобы оставить комментарий
Войдите