Композитор Євген Хмара здивував новим звучанням Гімну України

Композитор Євген Хмара здивував новим звучанням Гімну України
views: 1. Today: 1
15-07-2019 | 11:47

Український композитор Євген Хмара провів незвичайну акцію – піаніст-віртуоз зіграв Гімн України у стародавньому та колоритному місті Будва, що у Чорногорії

 Родзинка події: пісня "Ще не вмерла України і слава, і воля" була зіграна відомим піаністом на унікальному інструменті 18 століття – спінеті, який є прадідом фортепіано. Відео віртуозної гри на спінеті Хмара опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Спінет, на якому зіграно Гімн України, є одним з найстаріших клавішних інструментів і походить від стародавнього монохорда. Це невеликий клавесин з щипковими струнами. Спінет був дуже популярним у 18 столітті. Зовні трохи схожий на рояль.

Євген Хмара – український композитор, піаніст-віртуоз, киянин. Першу музичну композицію написав у сім років. Постійно виступає в Україні та за кордоном з сольними концертами та у співпраці з іншими артистами, аранжує для зірок українського шоу-бізнесу. Випустив чотири сольні альбоми. Має багато нагород та приймав участь у відомих шоу. Зокрема у 2012 р. став фіналістом шоу "Україна має талант". З 2012 р. по 2018 р. – музикант шоу "Х-Фактор". Найбільшим масштабним його проектом 2018 р. був великий сольний концерт "30", який відбувся у палаці "Україна" та зібрав близько 3900 глядачів. Виступав разом з музикантом Дідьє Маруані (Space).

 Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Source: ukr.segodnya.ua
Comments
Leave a comment
Login
Publish